KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925072
nr 1392 5072
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, landskap. Olja på duk, 50x76cm, yttermått inklusive ram: 60x85cm
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:09:25
26/4 17:26:58
100 kr
26/4 18:04:38